Žne jeden úspech za druhým. Po tom, čo dcéra prezidentky Zuzany Čaputovej zabodovala na módnej prehliadke Fashion Live! 2021, stala sa tvárou kozmetickej značky, píše server eva.pluska.sk.

Emma predvádzala pre viacerých módnych návrhárov a aj keď reakcie verejnosti boli aj negatívne, odborníci zo sveta módy majú jasno v tom, či jej to na móle išlo alebo nie.

„S jej vystúpením sme boli spokojní. Emma má veľmi peknú chôdzu, čo je záležitosť, ktorá mnohým dievčatám spôsobuje ťažkosti. Niektoré modelky totiž vynikajúco pózujú počas fotenia, no pri predvádzaní na móle môžu mať problém. Dcéra pani prezidentky to však zvládla na profesionálnej úrovni,“ zhodnotila manažérka Fashion LIVE Zora Husarčíková.

Rovnako tak boli vyvrátené špekulácie o tom, že by bola Emma protežovaná.

„Odsudzujeme verejné ataky poslanca NR SR Tomáša Tarabu (ex ĽSNS) na 17-ročnú dcéru prezidentky Zuzany Čaputovej. Emma prešla pred podujatím Fashion LIVE! castingom a nebola nijakým spôsobom protežovaná. Svojej úlohy modelky sa zhostila profesionálne a prispela k vysokému umeleckému zážitku tohto podujatia,“ napísala Barbara Jagušák. 

Vyzerá to tak, že Emma si z kritiky niektorých ľudí nič nerobí a vo svoje j modelingovej kariére chce pokračovať. Najnovšie ju oslovila na spoluprácu slovenská značka Noili, ktorá sa snaží vyrábať prírodné produkty bez zbytočných pridaných chemikálií.

Dcéra prezidentky Emma Čaputová - ešte s dlhšími vlasmi - sa stala jednou z tvári slovenskej kozmetickej značky.
Zdroj: instagram/noilibeauty
Dcéra prezidentky Emma Čaputová - ešte s dlhšími vlasmi - sa stala jednou z tvári slovenskej kozmetickej značky.

„Deštrukčné emócie ako nenávisť spôsobujú intenzívne vyplavenie stresového hormónu kortizolu do celého organizmu. Následkom je kaskáda zápalových procesov, ktoré negatívne vplývajú na zdravie a vzhľad pokožky. Všetci v Noili ostro odsudzujeme akékoľvek útoky na Emmu. Je to krásna mladá žena a my v Noili sme hrdí, že sa stala jednou z našich tvárí. Gratulujeme k jej debutu na prehliadkovom móle, Emma si perfektná!“ napísala značka k Emminej fotke. 

Zuzana Čaputová
Neprehliadnite

Podľa Čaputovej treba Slovensko vyviesť z krízy, ale s nenávisťou to nepôjde