Magna Energia dosiaľ s inou PR agentúrou nespolupracovala, mediamedia má poskytnúť svoj servis pri externej komunikácii spoločnosti so zákazníkmi, partnermi aj médiami.
Cieľom spolupráce je zvýšiť povedomie verejnosti o službách Magna Energia, ako aj poskytovanie užitočných informácií o možnostiach úspor a zvyšovania efektivity využívania energií v domácnostiach a vo firmách.
„Snažíme sa rozvíjať naše služby a zvýšiť počet zákazníkov. Zároveň chceme ponúknuť naše skúsenosti s manažmentom spotreby energií, ktorá prináša koncovým zákazníkom významné úspory. S týmto cieľom sme pristúpili aj k zavádzaniu viacerých noviniek založených na moderných IT a mobilných technológiách. Chceme, aby sa o ich výhodách dozvedela aj široká verejnosť,“ povedal predseda predstavenstva Magna Energia Martin Ondko.
Agentúra mediamedia spolupracuje s klientmi z oblasti IT, komunikačných a finančných služieb, verejnej správy, médií a ľudských zdrojov. Agentúra vznikla v roku 2009, jej zakladateľmi a majiteľmi sú traja bývalí novinári Lukáš Pardubský, Marek Bezák a Slavomír Šikuda.