Pekne naostro na scénu prišla novinka Jägermeister SCHAЯF. Špeciálna chuť štipľavého zázvoru aj typická ľadová namrazenosť. To sú charakteristiky nového drinku, ktorý svojou horúcou kampaňou predstavila spoločnosť Jägermeister na slovenskom trhu.

SCHAЯF nie je pre každého, ale nikto ho nemôže ignorovať. Launch nového produktu odštartovala masívna billboardová kampaň s tajuplným Я a claimom „PEKNE NAOSTЯO“. Kreatíva vyvolala mnoho otáznikov a priam sexuálny podtón vyvolával mnohé domnienky smerujúce až do erotického priemyslu. O to príznačnejšie bolo odhalenie tej pravej message nového drinku SCHAЯF, rebelského mladšieho brata Jägermeisteru.

Jägermeister SCHAЯF si na Slovensku už našiel prvých pekne naostrených fanúšikov a stal sa obľúbeným medzi mnohými známymi osobnosťami. Kampaň podporili na svojich instagramových účtoch aj také influencerské mená ako sú @luciajavorcekova, @veronika.vagnerova, @lucidstyle_official, @pauline.orin, či @yak.sha.

Nepripúšťa ústupky! Ide o nekompromisný nárez ostrého zázvoru, ktorý nie je len tak pre hocikoho. 80-ročná tradícia mixu 56 byliniek dostáva nové grády a intenzívnejšiu chuť. SCHAЯF sa pije iba ice cold v ideálnej teplote -18 stupňov celzia, ktorý bude dostupný vo všetkých obchodoch.

Viac info na https://www.jagermeister.com/en/scharf