V krátkej animácii ukázalo Lego známy záber šestice priateľov, ktorí sedia na oranžovom gauči. Diváci ho poznajú zo záveru úvodnej zvučky seriálu.

Kamera hercov sníma zozadu, postava Moniky zhasína lampu pri fontáne, v pozadí znie zvučka. Značka ho na sociálnej sieti napodobnila s jediným rozdielom – ide o legové postavičky.

Spoločnosť v príspevku uvádza iba stručnú informáciu o tom, že novinku prinesie čoskoro. Ľudia v komentároch neskrývajú nadšenie z toho, že svetoznámy seriál sa vracia vo svojej lego verzii.

Aj keď termín, kedy budú postavičky s podobizňou Phoebe, Rossa, Chandlera, Moniky, Rachel a Joeyho na pultoch obchodov, nie je známy, možno ho očakávať naozaj čoskoro. Diváci aj tvorcovia amerického sitkomu si totiž pripomenú ďalšie výročie. Úplne prvú epizódu totiž odvysielala televízna stanica NBC 22. septembra 1994, čiže pred 25 rokmi.

The one with LEGO bricks 😉 Coming soon 🙌🏼 pic.twitter.com/1NJixdnM7S

— LEGO® IDEAS (@LEGOIdeas) 6. augusta 2019

Ako pripomína The Independent, nie je to prvýkrát, čo sa Lego inšpirovalo seriálovým hitom. Uviedlo tiež napríklad stavebnicu podľa Teórie veľkého tresku.

Okrem lega získali aj prvenstvo

V týchto dňoch si seriál Priatelia pripísal aj iný úspech, trocha z iného „súdka“. Podľa správy britského regulačného orgánu Ofcom sa vo Veľkej Británii stal 

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa