Stačí sa zaregistrovať na cashbackový portál Tipli, vybrať si zo širokej ponuky spolupracujúcich obchodov a dokončiť nákup presne tak, ako zvyčajne. O zvyšok sa už postará samotné Tipli. Daná percentuálna čiastka vám bude pripísaná na Tipli účet, odkiaľ si ju môžete kedykoľvek nechať previesť na bežný účet v ktorejkoľvek banke. Vyskúšajte cashback od Tipli aj vy!

Exkluzívne zľavové kódy a kupóny

Okrem cashbacku ponúka portál Tipli aj iné výhody. Vyčnieva z nich možnosť využitia exkluzívnych zľavových kódov. Tieto kódy sú naozaj exkluzívne a nikde inde ako na webe Tipli ich nenájdete. Pre ich využitie však musíte byť rovnako ako pre využívanie cashbacku zaregistrovaní. Samotný proces registrácii je veľmi jednoduchý. Nezaberie vám viac ako dve minúty vášho času a možnosť registrácie je úplne zadarmo.

Aj bez nutnosti registrácie

Cashbackový portál Tipli však môžete využívať aj bez nutnosti registrácie. Pre neregistrovaného použivateľa sú k dispozícii všetky zľavy, zľavové kódy a kupóny s výnimkou tých exkluzívnych a aj ďalšie výhody ako online letáky, či Tipli tipy. Tie vám umožnia výrazne ušetriť a prinášajú aj rôzne odporúčania na skvelé nákupy.

Široký výber spolupracujúcich obchodov

Konečný výber je tak len a len na vás. Ak sa rozhodnete zaregistrovať a využijete cashback, tak tu nájdete širokú ponuku spolupracujúcich obchodov s cashbackom, či obchodov s exkluzívnymi zľavami a kupónmi ako napríklad A3 sport a Skylink. Bez registrácie môžete stále výrazne ušetriť pomocou zľavových kódov a online letákov. Tie ponúka napríklad Pepco. Tak ako? Vybrali ste si to pravé pre vás? Ak nie tak určite Tipli vyskúšajte a zaručene nebudete ľutovať. Navyše sa vám poďakuje aj vaša peňaženka. V aktuálnej hospodárskej situácii platí toto tvrdenie priam dvojnásobne. Tak hor sa na Tipli!