Malé aj veľké spoločnosti nachádzajú v online inzercii cestu, ako sa jednoduchým spôsobom dostať k svojej cieľovej skupine za prijateľnú cenu. V rámci News and Media Holding máme najširšiu škálu printových a online titulov. Lifestylové, spoločenské, odborné, ekonomické aj hobby tituly. Dokopy pokrývame viac ako 75 percent slovenskej internetovej populácie. Vďaka tomu dokážeme klientom poskytnúť presne to, čo pre zviditeľnenie svojho biznisu potrebujú.

Overený úspech

Inzercia využíva prepojenie atraktívneho obsahu s produktom. Klientom radíme pri výbere a vždy im ponúkame platformy na mieru. Mnohým z nich inzercia v News and Media Holding pomohla v budovaní povedomia o značke či zvýšení nákupov.

Investícia, ktorá sa vráti

Vďaka širokému pokrytiu online trhu vieme zaručiť, že inzercia je investícia, ktorá sa klientom vráti. Ich značka sa dostane do povedomia cieľových skupín, ktoré potrebujú, budujú si relevantné miesto na trhu a zvyšujú tak svoje obraty.

Kreativita reklamy

Veľkou výhodou online inzercie je kreativita, ktorú klientom dovoľuje. Inzerciu môžu variovať a trochu sa pohrať s jej formátom. Na výber majú možnosť tvoriť články, bannery či interaktívnu reklamu, a tie následne komunikovať na odlišných platformách. Na každej z nich môžu svoju inzerciu upraviť podľa preferencií cieľovej skupiny.

Profesionálny prístup

Jedným z dlhoročných klientov NMH je aj prvá obchodná agentúra na Slovensku, Deal Factory. Sami online inzerciu využívajú a na základe pozitívnych skúseností ju odporúčajú aj svojim klientom v rámci biznis rastu.

„Svojou dlhoročnou históriou a širokým záberom sú vždy prvou voľbou keď riešime inzerciu pre nás, alebo navrhujeme inzerciu našim klientom, ktorých máme aktuálne v rámci Deal Factory viac ako dvadsať. Vždy sa vieme spoľahnúť na profesionálny prístup a očakávané výsledky.“ hovorí manažérka obchodnej agentúry Deal Factory Klaudia Martikánová.

Nezáleží na tom, aký budget na inzerciu máte. Zaručíme vám výsledky za prijateľnú cenu a návrat investície. Publikum je online a zároveň aj v printe a presne tam by mala byť aj vaša reklama. A s tým vám pomôžeme my.