Len pred niekoľkými dňami začala v televíziách rotovať reklama pre Orange s olympijskou víťazkou a operátor už nasadil spot s ďalším známym slovenským športovcom. Tentokrát ide o futbalistu Martina Škrtela.
Škrtel trénuje na štadióne kopanie z jedenástich metrov, pričom ho pozoruje skupina chlapcov. Začnú mu postupne posúvať loptu a on musí triafať do brány z väčšej vzdialenosti. „Som Martin Škrtel a chcem každého presvedčiť, že vždy dám zo seba to najlepšie,“ hovorí futbalista a divák vidí, ako si stavia loptu na strechu tribúny. Reklamu vyrobila agentúra Wiktor Leo Butnett.
- Video na blogu Reklamy: Martin Škrtel z kampane Garancia pre Orange od Wiktor Leo Burnett
Operátor uviedol v priebehu týždňa už druhý spot so známym slovenským športovcom. V prvom z nich vystupuje olympijská víťazka Nasťa Kuzminová. Obe reklamy propagujú nový program operátora Orange Garancia, ktorý sľubuje „najvýhodnejšie paušály“ na trhu. Viac informácií a vizitka kampane.
Reklamy vychádzajú z globálneho pozicioningu značky, ktorému sa Orange prispôsobil minulý rok. V duchu myšlienky "som, kto som, vďaka všetkým ľuďom v mojom živote" postupne predstavuje príbehy známych osobností zo sveta hudby, športu a šoubiznisu.
Na majstrovstvá sveta vo futbale zareagoval vo svojej kampani ako prvý T-Com. Televízne spoty si nechal vyrobiť v Afrike, vymýšľala ich agentúra Istropolitana Ogilvy. Hlavnú úlohu získal malý Juhoafričan, ktorého idolom sa stal slovenský futbalista Marek Hamšík. V jednej z reklám spomína i Martina Škrtela. T-Com je platinovým sponzorom Slovenského futbalového zväzu. Viac informácií o kampani T-Com.
Ďalší dvaja operátori futbal obchádzajú. T-Mobile presvedčil rappera Rytmusa, aby v maske Mickeyho Mousea spieval detskú pesničku a robil grimasy. O2 pred niekoľkými týždňami spustil kampaň s korytnačkami.
Zdroj: Orange