Riaditeľom pre vonkajšie vzťahy skupiny Tipsport na Slovensku sa stal Boris Chmel, ktorý doteraz pôsobil na vedúcich pozíciách v komunikačnej a mediálnej oblasti. Na starosti bude mať rozvoj značky a budovanie vzťahov medzinárodného holdingu Tipsport. Skupina má v súčasnosti viac ako tritisíc zamestnancov, na Slovensku pôsobí od roku 2005 a tento rok sa stala najväčšou stávkovou spoločnosťou na miestnom trhu. 

Boris Chmel má skúsenosti z oblasti médií, PR, marketingu, externej aj internej komunikácie. Do Tipsportu prichádza z pozície projektového manažéra Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry. Získal trikrát ocenenie Hovorca roka od Asociácie hovorcov Slovenska. Vyštudoval históriu a estetiku na FiF UK. 

Ešportový turnaj v austrálskom Melbourne
Neprehliadnite

Ešport je magnetom na peniaze. Vedia to už aj stávkové kancelárie a svetové značky

„Cítili sme, že v pozícii novej stávkovej jednotky na slovenskom trhu potrebujeme posilniť aj spoluprácu s kľúčovými subjektmi v našom odbore, vrátane športovcov a športových organizácií, rovnako ako vzťahy s odbornou i širokou verejnosťou. Boris je pre nás z tohto pohľadu ideálnou voľbou,“ komentuje vytvorenie novej významnej pozície generálny riaditeľ spoločnosti Tipsport Petr Knybel. 

„Tipsport je lídrom medzi stávkovými kanceláriami na Slovensku a jeho ambíciou je podporovať slovenský šport i športovcov. Máme tu veľa talentov, ktoré ešte len čakajú na svoju šancu a taktiež klubov či líg, ktoré potrebujú podporu. Mojou hlavnou náplňou bude práve rozvoj vzťahov s týmito skupinami,“ hovorí Boris Chmel.