Aktualizácia: Spravodajský server Sme.sk vníma uvedenie seriálovej novinky ako experiment a posunutie možností svojej online televízie.

„Seriál je primárne určený pre klasického televízneho seriálového diváka, ktorý nie je zvyknutý sledovať videá na internete. Obsadením známych tvárí z televízneho seriálu si myslíme, že k TV Sme pritiahneme aj divákov, ktorí by tam normálne nemali čo pozerať,“ uviedol pre Mediálne.sk riaditeľ onlineu Martin Čorej.

Okrem hlavných postáv seriálu sa v seriáli objavili Adela Banášová a Tom Nicholson. Sme nevylučuje, že počet účinkujúcich postupne rozšíri o ďalšie známe tváre. Seriál sa momentálne vysiela pod Pianom s týždennou periodicitou.

Program nie je prerušovaný reklamou. „Zatiaľ sa spoliehame len na sponzorské odkazy, v prípade záujmu sa tejto možnosti nebránime,“ dodal. Seriál však už našiel sponzora - obchodnú sieť Prior.


Pôvodná správa vydaná 21. decembra 2012

Sme.sk bude od soboty v háji. Môžu za to Čobejová, Stanke a Kostelný

Spravodajský portál Sme v sobotu 22. decembra obohatí svoju TV sekciu o novú situačnú komédiu Sme v háji.

Sedem epizód vzniklo priamo v redakcii TV Sme. Herecké obsadenie bude celebritné – hlavné postavy si zahrajú Michaela Čobejová, Richard Stanke a Ľuboš Kostelný.

Sme v háji má byť alternatíva k televízii. Objavili sa aj Banášová a Nicholson

Zdroj: Facebook

Ako avizuje trailer, ktorý Sme.sk odhalilo v priebehu tohto týždňa, dej bude zasadený do novinárskeho prostredia.

Podľa informácií Sme.sk herci chcú účinkovaním v seriáli urobiť pre čitateľov tohto denníka projekt, ktorý bude na úrovni a zároveň vtipný a reagujúci na súčasný svet.

Seriál má posunúť internetovú televíziu dopredu a ukázať, že aj v online prostredí môže vzniknúť dobrý sitcom, hoci pôjde o nízkonákladovú tvorbu.

Sme v háji režíruje Marta Ferencová, scenár má na starosti Jozef Koleják. TV Sme už dlhšie ponúka používateľom zábavný obsah - napríklad Ako prežiť s Grausom, Trnkovu Nová vlastiveda či Trnkovo úplne vážne. Jedným z prvých zábavných videoformátov bol na Sme.sk Svet Tomáša Hudáka, ktorý skončil odchodom redaktora do televízie Markíza (v súčasnoti už v RTVS).

Mediálne.sk zisťuje ďalšie informácie o novom seriáli