Pravda vybudovala pre svoju internetovú televíziu nové štúdio vo vlastných priestoroch. Ponúkať chce živé prenosy z redakcie, štúdia aj terénu, ako aj vlastné relácie.

Za obsah TV Pravda zodpovedá šéfredaktorka denníka Nora Slišková. „Pre nás je to veľká výzva. Urobíme všetko pre to, aby sa pozícia Pravdy ešte viac posilnila,“ uviedla.

Televízne štúdio Pravdy vedie ako šéfproducentka Oľga Dúbravská, ktorá je od októbra výkonnou riaditeľkou spoločnosti Our Media SR. Tá sa tento rok v marci stala vlastníkom vydavateľstva Perex a patrí jej aj portál Parlamentnélisty.sk, v ktorom bola O. Dúbravská riaditeľkou pôvodne.

„TV štúdio pre Pravdu sme stavali na profesionálnych televíznych technológiách. Preto dokážeme kvalitný obsah odvysielať priamo k čitateľom a divákom prakticky do všetkých platforiem – smartfón, tablet, počítač a to vo vysokej kvalite, v HD rozlíšení,“ uviedla O. Dúbravská, ktorá v minulosti pracovala aj ako hovorkyňa Markízy.

Politické debaty pod vedením Martinákovej

„Vďaka kompletnej robustnej postprodukcii som presvedčená, že redakcia Pravdy dokáže prinášať kvalitný a vysoko aktuálny obsah,“ dodala O. Dúbravská s tým, že sama sa v budúcnosti plánuje zamerať na TV brand Varechy, čo je kulinársky portál Pravdy, a development nových projektov pre vydavateľstvo.

Internetovú televíziu rozbieha aj Pravda, politikov bude spovedať Martináková

Oľga Dúbravská Zdroj: Peter Frolo

V TV Pravda nájdu

Čítajte ďalej s predplatným TRENDU

Odomknite článok cez SMS za 1,90 € týždenne s automatickou obnovou.

Poslať SMS

Predplaťte si TREND za najvýhodnejšiu cenu už od 1 € / týždeň

  • Plný prístup k prémiovým článkom a archívu
  • Prémiový prístup na weby Mediálne, TRENDreality a ENJOY
  • Menej reklamy na TREND.sk
Objednať predplatné

Máte už predplatné? Prihláste sa