Najväčší hráč je podnikateľom roka

Slovenské herné štúdio Pixel Federation je hviezdou na mape slovenského digitálneho entertainmentu – ich hry celosvetovo zabávajú 80 miliónov hráčov, čo v minulom roku spoločnosti prinieslo tržby 33 miliónov eur. Za všetkým stojí Šimonom Šicko, aktuálny EY Podnikateľ Roka 2018 a jeho tím. Prečítajte si článok o tom, že hry vedia byť skvelý biznis a zároveň seriózne podnikanie ako každé iné.

Trendy na Instagrame pre rok 2019

Later.com prináša skutočne podrobný prehľad najlepších instagramových trendov v upravovaní fotografií pre rok 2019 – a vôbec nezáleží na tom, že už je marec, pretože spracovať podobne podrobný článok rozhodne netrvá desať minút!

Facebook bude blokovať články proti očkovaniam

Šírenie dezinformácií v akomkoľvek ohľade je nebezpečné. Sociálne siete majú v podobných oblastiach obzvlášť dôležitú úlohu nepomáhať ľuďom sa rozhodovať na základe nepodložených informácií alebo rovno vymyslených faktov.

Čoraz viac rodičov nedáva svoje deti očkovať a ako argument si berú vyššie riziko vzniku autizmu či iných chorôb, čo už vyvrátili viaceré štúdie. Facebook pre Wired potvrdil, že nebude podporovať ďalšie šírenie článkov s protiočkovacou témou cez platenú podporu. V podobných obmedzeniach nie je jediným.

Kim sa pozerá!

Internet je najlepším miestom pre všetkých recesistov. A teraz nie je reč o fake news či podobných záležitostiach. Galaxy S10+ zaujal po predstavení nielen parametrami, ale hlavne všetkých srandistov výrezom na selfie kameru. Preto aktuálne vznikajú fantastické pozadia, ktoré využívajú nedokonalosť pre vyobrazenie robota z Futurama, Wall-e alebo legendárny pohľad ďalekohľadom Kim Čong-una.

Výsledky Digital Pie 2019

Kocky sú hodené a koláče rozdané! Prinášame vám zoznam víťazných agentúr a ich prác, ktoré v uplynulom roku najviac ovplyvnili slovenskú scénu digitálneho marketingu. Zároveň gratulujeme agentúre roka Digital Pie Agency 2019, ktorou sa stal Triad Advertising!


Seriál Digitálny týždeň vzniká v spolupráci s ADMA. Vychádza každý týždeň v nedeľu na Mediálne.sk a TREND.sk.

Facebook bude blokovať články proti očkovaniam

Prečítajte si staršie vydania seriálu Digitálny týždeň (aj RSS)