Denník N podľa zverejnených údajov v súčasnosti denne predáva okolo 4-tisíc výtlačkov, čo je menej ako v predchádzajúcom období, keď bol predaj aj na úrovni 5 500 kusov. N Press si predajnosť meria samostatne mimo ABC SR, svoje výsledky neaudituje.

V rámci celoplošných novín radí predaný náklad Denník N na chvost poradia, ktorému dominoval v auguste Nový Čas (93 954 predávaných výtlačkov), nasledovali Plus Jeden Deň (41 338), Sme (29 785), Új Szó (17 827), Korzár (12 173) a Hospodárske noviny (11 868). Pravda, ktorá si takisto náklad meria samostatne, evidovala v rovnakom mesiaci predaj 42 648 kusov.

Viac ľudí ako predtým si momentálne Denník N predpláca na webe, kde aktuálne eviduje N Press takmer 14-tisíc abonentov. V lete to bolo kolo 12-tisíc platiacich používateľov.

Rast v počte predplatiteľov zaznamenal Denník N napriek tomu, že viacerým z nich počas prázdnin vypršalo predplatné, ktoré si mnohí objednávali ešte pred oficiálnym štartom médiá na znak podpory redakcii. Išlo o skupinu asi 6-tisíc ľudí, z nich si podľa dát N Pressu viac ako 5-tisíc predplatné obnovilo.

Návštevnosť webu dennikn.sk bola na desktopoch podľa AIM monitora v septembri tohto roka 577 594 reálnych používateľov. V rámci spravodajských portálov to pre web Denníka N znamenalo deviate miesto – za Sme.sk, Aktuality.sk, Čas.sk, Topky.sk, Pravda.sk, Pluska.sk, Webnoviny.sk a HNonline.sk.

V septembri dosiahla spoločnosť N Press podľa jej riaditeľa Lukáša Filu dosiaľ najlepší hospodársky výsledok. Dovedna od čitateľov na predplatnom doteraz vyzbieralo vydavateľstvo 897-tisíc eur.

Denník N priblížil zároveň plány na najbližšie obdobie. Po spustenej motoristickej sekcii Garáž chce v tomto roku uviesť dve nové mobilné aplikácie. Jedna z nich bude Denník N, v ktorej vydavateľstvo avizuje funkcie ako ukladanie článkov na neskoršie dočítanie a offline fungovanie. Druhá appka bude venovaná ilustráciám Shootyho.

Aktuálne dostupnú spravodajskú appku média Minúta po minúte si podľa údajov N Pressu stiahlo 21-tisíc ľudí. Kiosk Denníka N má v mobilnom zariadení skoro 9-tisíc používateľov.