zatvoriť galériu
Režisérka a producentka čínskeho pôvodu Chloé Čao pózuje so soškami Oscarov, ktoré získala v kategórii najlepší film a najlepšia réžia za snímku Zem nomádov na 93. ročníku udeľovania filmových cien Oscar 25. apríla 2021 v Los Angeles.
Frances McDormandová (vľavo), víťazka v kategórii najlepšia herečka v hlavnej úlohe za účinkovanie vo filme Zem nomádov a Youn Yuh-jung (vpravo), víťazka v kategórii najlepšia herečka vo vedľajšej úlohe za účikovanie vo filme Minari pózujú na 93. ročníku udeľovania filmových cien Oscar 25. apríla 2021 v Los Angeles.
Zľava producenti Peter Spears, Frances McDormandová, Chloé Čao, Mollye Asherová a Dan Janvey pózujú so soškami Oscara, ktorú získali v kategórii najlepší film za snímku Zem nomádov na 93. ročníku udeľovania filmových cien Oscar 25. apríla 2021 v Los Angeles.
Pohľad na červený koberec na 93. ročníku udeľovania filmových cien Oscar 25. apríla 2021 na železničnej stanici Union Station v Los Angeles.
Zľava Tiara Thomasová, H.E.R. a Dernst Emile II pózuje so soškami Oscara, ktorú získali v kategórii pôvodná pieseň v snímke Judas and the Black Messiah na 93. ročníku udeľovania filmových cien Oscar 25. apríla 2021 v Los Angeles
Scott R. Fisher pózuje so soškou Oscara za najlepšie vizuálne efekty vo filme Tenet na 93. ročníku udeľovania filmových cien Oscar 25. apríla 2021 v Los Angeles.