Škreková štartuje novú televíznu kariéru. Ako veštica

Moderátorka Jana Škreková sa po dlhšej odmlke vracia späť na mediálne výslnie. Niekdajšia moderátorka Fun Rádia, známa aj zo stránok bulvárnej tlače, je novou tvárou relácie na stanici Plus - Moderné veštenie. Škreková je novou vešticou, reláciu sprevádza ako Janka - Kartárka. Premiéru mala v pondelok, keď vykladala osudy ľudí z kariet. V úvode prezradila len svoje krstné meno s tým, že podrobnosti o sebe bude zverejňovať postupne a že program bude moderovať tento týždeň. S volajúcimi pri vykladaní kariet hovorila o zdraví, vzťahoch a podobne.

"Kedysi plnila stránky bulvárnych časopisov ako partnerka speváka Roba Grigorova, moderátorka a jedna z prvých žien na Slovensku, ktoré si dali zväčšiť prsia implantátmi. Toto obdobie však je pre ňu už minulosťou a dnes sa venuje viac duchovnej stránke života," píše televízia o nástupe Škrekovej.

K vešteniu vraj má blízko a nepovažuje to za módnu zábavku. "Odjakživa ma zaujímala mágia a energie. V detstve som dokonca vedela bez dotyku posúvať predmetmi. Pravidelne veštím asi od 15 rokov a dnes si bez toho neviem predstaviť svoj život. Preto chcem pomôcť aj iným cez televíznu obrazovku. Ale priznám sa, mám trému," povedala podľa Joj.sk Škreková. 

Moderné veštenie je audiotexová relácia, ktorú vysiela Plus vždy ráno od pondelka do soboty. Pre Joj ju vyrába Eso TV. Podobnú reláciu má aj Doma s názvom Veštiareň.

Škreková bola v minulosti moderátorkou Fun rádia,  mala aj vlastnú produkčnú, umeleckú a reklamnú agentúru, ktorá ponúkala napríklad kabaret s travesty šou. Moderovala aj Morskú reality show na zaniknutej Nautik TV.