V relácii sa majú striedať známe osobnosti, ktoré budú debatovať na štýl talkšou – o všetkom, čo majú radi, ako napovedá názov.

Okrem Š. Skrúcaného bude v programe vystupovať aj Ondrej Kandráč so svojou skupinou, napísal denník Plus Jeden Deň.

Na Joj mal O. Kandráč vlani aj vlastnú reláciu Vtedy na Západe, v ktorej hostia rozprávali vtipné príbehy a navzájom hádali, či sú pravdivé.

„Chceme sa zabávať, spievať a rozprávať sa o veciach, ktoré máme radi a ktoré nám robia radosť, o veselých stránkach života a o zážitkoch. Mám rád zábavu a televízne relácie, ktoré sú zábavného charakteru. Myslím si, že dramatických vecí človek v samotnom živote zažije veľa. Preto mám pocit, že čím bude na obrazovkách zábavy viac, tým je to lepšie,“ povedal k novej relácii Š. Skrúcaný, ktorý na Joj účinkoval v seriáli Panelák. 

Kedy presne s reláciou Joj vyrukuje vo vysielaní, nie je zatiaľ zrejmé. Televízia však už ukázala fotografiu z nakrúcania, nasadenie sa tak dá očakávať čoskoro.

Joj vo svojej jarnej štruktúre posilnila program viacerými zábavnými novinkami – od februára vysiela Nikto nie je dokonalý, od 23. marca pridáva obnovený formát Sedem.