Česko-slovenský Wipeout pôjde do televízie na jar

Mediálne.sk pozná ďalšie podrobnosti ohľadom Wipeout, v ktorej si zmerá sily spoločný československý tím Markízy a Novy s tímom Bieloruska, Poľska a Ukrajiny. Markíza vysiela do spoločného tímu deviatich súťažiacich, rovnako aj televízia Nova, plus z každej televízie pôjde aj jeden náhradník.

V českom tíme budú herci Bára Munzarová, Martin Trnavský, mladý hudobník a herec Ondřej Brzobohatý (syn známej hereckej dvojice Radoslava Brzobohatého a Hany Gregorovej), modelka a moderátorka Nikol Moravcová, herečka Jana Sováková, bývalý český futbalista Tomáš Skuhravý, ďalší športovec český akrobatický a zjazdový lyžiar Tomáš Kraus, modelka Bára Kolářová a spevák a herec David Kraus, syn známeho moderátora Jana Krausa.

Česko-slovenský Wipeout pôjde do televízie na jar

Moderátorom bude za televíziu Nova Libor Bouček a Jana Hospodárová z Markízy. „Náš tým odlieta do Argentíny zajtra večer, strávi tam okolo 25 dní,“ povedala pre Mediálne.sk vo štvrtok hovorkyňa Michaela Fričová.

Súťažnú šou chce televízia Nova odvysielať podľa slov hovorkyne v prvej polovici budúceho roka. Aj keď Markíza termín nekonkretizovala, je pravdepodobné, že sa súťaž bude vysielať v sesterských staniciach v rovnakom čase.

Aj televízia Markíza už potvrdila informácie Mediálne.sk o svojej účasti v ťažiskovom projekte, podrobnosti priniesla v Teleráne. Slovenskú deväťčlennú zostavu tvoria moderátori Markízy Patrik Švajda, Lenka Šóošová a Peter Varinský a ďalšie známe tváre: Maroš Kramár, Filip Tůma, Fero Mikloško, Romana Škamlová, Tomáš Bezdeda a Jana Mináriková.

Wipeout je zábavná licencovaná šou spoločnosti Endemol, ktorá sa v súčasnosti vysiela v 23 štátoch sveta.