Americký herec Orlando Bloom, známy z filmových sérií Piráti z Karibiku a Pán prsteňov, sa stal ambasádorom českej pivnej značky Staropramen. Informovala o tom nadnárodná firma Molson Coors, ktorá je materskou spoločnosťou skupiny Pivovary Staropramen.

Vzťah k Prahe

Bloom sa podľa firmy objaví v novej televíznej reklame na značku Staropramen a bude súčasťou tohtoročnej kampane značky na sociálnych sieťach v Európe. Reklamný spot sa nakrúcal v Prahe a Bloom v ňom vysvetľuje svoj vzťah k tomuto mestu a vznik miestnej pivnej kultúry, píše Molson Coors.

Známy herec podľa firmy uviedol, že sa do Prahy zamiloval, keď tu niekoľko rokov žil a pracoval. „Je to nádherné mesto plné úžasných ľudí, ktorým je ale ťažké sa zavďačiť, pokiaľ ide o pivo," vyhlásil. „Staropramen toto náročné publikum uspokojuje už viac ako sto rokov, čo ukazuje, aký je dobrý," dodal.

Perfektný partner

Bloom v Českej republike strávil mnoho času vďaka nakrúcaniu seriálu Carnival Row. „Orlando je pre Staropramen perfektným partnerom - je majstrom svojho odboru, tak ako naši sladcovia, a k Prahe má zvláštny vzťah, pretože tu niekoľko rokov žil a pracoval," uviedla Debbie Macková, riaditeľka pivných značiek v divízii spoločnosti Molson Coors pre Európu, Blízky východ , Afriku a ázijsko-pacifický región.

Ďalšie správy na Mediálne.sk

UPC
Neprehliadnite

Mobilná televízia Horizon GO mení názov na UPC TV aplikácia a ponúka celý rad vylepšení