Na Slovensku sa kvôli jazykovej bariére stále masovej obľube netešia služby ako Netflix alebo Amazon Prime Video, pretože im chýba dabovaný obsah a české alebo slovenské titulky sa objavujú zatiaľ len pri pár filmoch a seriáloch.

Zábavu tak stále zabezpečujú hlavne štandardné televízne stanice. Dajú sa ale sledovať aj neštandardnou cestou – napríklad ako IP TV, teda cez internet, bez nutnosti byť v pokrytí televízneho signálu alebo nebodaj montovania satelitných parabol na strechu. Samozrejme, nutnosťou je mať internetové pokrytie.

Kuki TV sa dá sledovať na širokej palete zariadení, od mobilnej aplikácie pre Android a iOS cez počítačovú aplikáciu pre Windows a MacOS až po aplikácie pre Android TV a Samsung smart televízory. A kto nemá z nejakého dôvodu prístup ani k jednému, Kuki predáva svoj set top box Arris VIP1113 za jednorazový poplatok 69 eur.

Na Slovensko expanduje televízia Kuki, ponúka 100 staníc bez viazanosti

Kuki TV na všetkých platformách Zdroj: Kuki TV

Služba samotná je bez viazanosti s minimálne mesačným predplatným. To je 8,90 eura za 30 kanálov, z čoho polovica je takzvaných povinných (Jednotka HD, Dvojka HD, Markíza HD, JOJ HD, Doma HD, Plus HD, Dajto HD, Wau HD, Lux TV, RiK, ČT1 HD, ČT2 HD, ČT24 HD, Filmbox, ŠlágrTV) a ďalších 15 si zákazník vyberá sám. Alebo 16,90 eura za 60 staníc. Znova je polovica kanálov „povinných“ a polovica vybraných.

Okrem balíka určených a vybraných kanálov sa dá doplácať ďalšia stanica navyše v sume 1,50 eura, respektíve päť extra kanálov za 5,90 eura mesačne. Na výber je spolu 104 televíznych staníc. Ak jestvuje HD verzia stanice, SD verzia nie je zalistovaná.

Na Slovensko expanduje televízia Kuki, ponúka 100 staníc bez viazanosti

Zdroj: Kuki TV

Samozrejmosťou je TV archív staníc a tiež funkcia nahrávania. Zdarma je 10 hodín na týždeň. Za poplatok dve eurá sa dá nahrať 50 hodín a za 3,90 eura 100 hodín obsahu. Niektoré obľúbené seriály si Kuki TV necháva na vlastných serveroch, takže sa k ním dá dostať aj pol roka po odvysielaní.

Ako bonus ponúka Kuki TV aj svoju videopožičovňu. Za cenu dve až tri eurá sa dá na 48 hodín požičať titul, v ponuke ich je necelých 300. Všetky s dabingom, prípadne slovenskými titulkami a v HD kvalite.

Prípadne za dve eurá mesačne sa dá predplatiť služba Kino plus a pozerať tituly na požiadanie bez obmedzenia. Tým je ale hlavne ich malý výber.

Službu možno vyskúšať zadarmo na 14 dní. Kuki TV rozširuje ponuku obdobných služieb, na rovnakom princípe fungujú aj UPC Horizon Go či Magio Go od Telekomu a iné.