Airbnb rastie

Ak chcete byť úspešní v tom čo robíte, musíte byť autentický. Presne to oceňujú používatelia na Airbnb, ktorému sa darí spájať reálnych ľudí oveľa viac ako sociálnym sieťam. Jednoduchá idea je aj mimoriadne výnosná - v poslednom kvartáli obraty služby prekonali hranicu miliardy dolárov.

Mizerná výdrž nového iPad Pro

Pred niekoľkými týždňami nám v #digitalnytyzden vyrazil dych kompletne nový iPad Pro. Nadšení fanúšikovia začali po krátkom zoznámení testovať všetko, čo Apple v prezentácii nespomenul - napríklad (ne)odolnosť voči ohýbaniu. Keď si pozriete video nižšie pochopíte, prečo o odolnosti konštrukcie nepadlo ani slovo...

Dostane Snapchat finálne K.O. od WhatsAppu?

Ak neviete konkurenta kúpiť, skopírujte ho. Presne to si povedal Facebook a cez Instagram pred časom predstavil Stories, funkciu s ktorou pôvodne prišiel Snapchat. Stories si stovky miliónov používateľov oblúbili pomerne rýchlo a preto sa Facebook rozhodol podľa TechCrunch zasiahnúť Snapchat ďalšou „inováciou“, ktorú tentokrát predstaví WhatsApp – miznúce správy. Čaká nás masívny súdny spor?

Google Cloud má nového CEO

Thomas Kurian pracoval viac ako dve desaťročia v Oracle, teraz sa stal novým CEO pre Google Cloud. Čo ho robí takým výnimočným, že si ho vybral Google do súboja so súpermi ako Amazon či Apple?

ADMA digital marketing academy #3

V poradí už tretia lekcia z ADMA digital marketing academy v podaní Miša Pastiera ukazovala ako kreatívnym spôsobom robiť z obyčajného neobyčajné – to všetko ilustrované na case studies. Viac o kreativite, brandingu či dôležitosti výberu správneho názvu produktu si prečítajte na #ADMAwebe.


Seriál Digitálny týždeň vzniká v spolupráci s ADMA. Vychádza každý týždeň v nedeľu na Mediálne.sk a TREND.sk.

Dostane Snapchat finálne K.O. od WhatsAppu?

Prečítajte si staršie vydania seriálu Digitálny týždeň (aj RSS)